MA-URI – DROGA ROZUMIENIA CIAŁA

masaż_mauri

Nasze czasy to epoka stresu i zapracowania. W codziennym neurotycznym świecie wymagań sukcesu i osiągnięć, zazwyczaj nie mamy czasu dla siebie. Zapomnieliśmy, co to jest relaks i odpoczynek. O tym, że można po prostu być w zgodzie ze sobą, bez lęku i napięcia.

Dla tych, którzy poszukują drogi do przywrócenia harmonii umysłu i ciała, wsłuchania się w jego potrzeby, metodą odzyskania utraconego może być MA-URI.

Ta polinezyjska sztuka masażu ma formę holistycznej ceremonii, która łączy oddech, intencję, słowa, oleje, dotyk, muzykę i temperaturę. Sesja MA-URI to możliwość spotkania z cielesnością, oddechem i wewnętrzną energią życiową. To czas odnowy energetycznej i bycia obecnym dla siebie.

Zgodnie z prastarą polinezyjską sztuką uzdrawiania Huna, choroba i ból są zakłóceniem niosącym dla człowieka ważne informacje. Jest to znak zachwiania równowagi, nie tylko na planie fizycznym, lecz przede wszystkim na poziomie emocjonalnym i często duchowym (lęki, nałogi, poczucie beznadziei, utraty sensu i energii w życiu). Aby dotrzeć do źródła informacji potrzebna jest odwaga i przełamanie schematu, według którego postrzegamy nasze życie, w tym również odczuwamy nasze ciało.

Ciało jest wyrazem naszej psychiki, widać w nim nasze zepchnięte uczucia, niewyrażone potrzeby, widać naszą historię. W napięciach mięśni, w oddechu i usztywnionych lub rozluźnionych partiach ciała można wyczytać emocje, zahamowania, ale też siłę i nadzieję.

Bardzo istotnym krokiem w drodze do swojej esencji życia, prawdy, jest odważne spotkanie się z własnym ciałem. Ciałem, które zna wiele odpowiedzi, wiele pamięta. Nasze myśli i systemy w których na co dzień żyjemy nakładają na nas coraz większe oczekiwania  – czasem tak bardzo sprzeczne z naszymi prawdziwymi potrzebami i możliwościami. Buntujemy się wewnętrznie, bronimy się, dokładamy kolejne ograniczenia i …. boli nas!  Odzyskiwanie równowagi w życiu zaczyna się od decyzji – boli mnie, ale mam szansę to zmienić. Takie podejście otwiera drogę energii samouzdrawiania.

Efekty pracy z ciałem jest odczuwalny natychmiast –  staje się ono odprężone i rozluźnione, oczy odzyskują witalny błysk, stopy mają połączenie z ziemią, głowa uwalnia się od ciężaru kłębiących się myśli. Limfa zaczyna krążyć. Powraca sen i umiejętność regeneracji. Dla osób będących w długotrwałym stresie – chorobie – umęczeniu to odpoczynek i relaks na bardzo głębokim komórkowym poziomie. Sesja MA – URI to uwolnienie pamięci komórkowej i odblokowanie potencjału sił życia.
Przeciwwskazania:

  • dolegliwości połączone z wysoką gorączką
  • ostre stany zapalne skóry

Profil autora

Anna Sierpowska
Anna Sierpowska
Praktyk uważności i odkrywca wolności w łączeniu pracy z biznesem i tańcem, nowoczesnych technologii uzdrawiania (biofeedback) z prastarymi technikami bodywork MA-URI. Od 16 lat prowadzi projekty rozwoju w biznesie.
więcej

kursy PRZEPISY

kursy KURSY

[products columns="3" orderby=”date”]