Marek Wójs

marek_wojs_400Certyfikowany psychoterapeuta i teolog. Absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej ze specjalizacją psychologii klinicznej oraz szkolenia w Instytucie DMT w Warszawie (afiliowanego przez ADMT UK). Obecnie student psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Rekomendowany przez Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Tańcem i Ruchem, Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Absolwent wielu szkoleń i staży w terapii poznawczo-behawioralnej, psychodynamicznej, humanistycznej i DMP, m. in. w Centrum Psychoterapii na oddziale dziennym Zaburzeń Nerwicowych oraz Odżywiania, czy w Wojskowym Instytucie Medycznym na oddziale dziennym Kliniki Psychiatrii, Stresu bojowego i Psychotraumatologii.

Doświadczony specjalista w prowadzeniu terapii indywidualnej i grupowej. Od wielu lat zajmuje się pracą z młodzieżą, studentami, „młodymi dorosłymi” oraz osobami po 75 roku życia. Obecnie praktykę kliniczną prowadzi w Ośrodku Gabinety Terapii i Rozwoju „Skrzydła Osobowości” oraz w Towarzystwie Pomocy Młodzieży, pracując pod stałą superwizją.