O nas

NA POCZĄTKU…

była wspólna szkoła dzieci Dominiki i Beaty. Jakiś czas potem rodzinny wyjazd. Dwie mamy, czwórka dzieci i dwa tygodnie spędzone pod jednym, nie najobszerniejszym dachem. Chrzest bojowy wypadł więcej niż pomyślnie. Po pamiętnych wakacjach nadeszły jesienne spotkania w ulubionej kawiarni. Podczas długich rozmów narodził się pomysł, by wspólnie tworzyć, pracować i jednocześnie dzielić się z innymi tym, co dla nas obu ważne. Do realizacji marzeń zaprosiłyśmy Mirka i Przemka. Mężczyzn czujących podobnie jak my. I tak się zaczęło.

W Zielone Gramy powstała z myślą o wszystkich, którzy poszukują lepszej codzienności, zdrowszego stylu bycia, mądrych i rozwijających relacji, chwili refleksji w pędzie mijających dni. Podpowiedzi i odpowiedzi na pytania jak żyć lepiej, uważniej, szczęśliwiej.

Chcemy inspirować do zmian i tych mniejszych, i tych radykalnych. Do zdrowej, pysznej kuchni, wypełniającego pozytywną energią oddechu, pobudzającego witalność ruchu. Do harmonijnego rozwoju i samopoznania. Do życia w zgodzie ze sobą, naturą i porządkiem świata.

Gramy w Zielone, by w pełni cieszyć się życiem.

Dominika Adamczyk

Mirek Michaś

Beata Jóźwiak

Przemek Grela


Nasz


Zespół

Magda Szymanowska

Vesna Lorenc

Karolina Kucharczyk

Małgorzata Liszyk - Kozłowska

Marek Wójs

Anna Sierpowska

Alicja Malinowska