CO TO JEST PILATES ORGAZMICZNY?

jogalates4_744

Pilates orgazmiczny* jest nowatorską, autorską metodą świadomej pracy ze swoim ciałem, stworzoną dla wszystkich kobiet. To metoda dla kobiet, które chcą wiedzieć więcej na temat swojej fizjologii i uzyskać profesjonalną poradę dotyczącą ginekologii; które chcą się otworzyć na odkrywanie tajników własnej cielesności.

Pilates orgazmiczny to:
– świadoma, głeboka praca z oddechem
– przyjemny trening mięśni najgłębiej osadzonych w ciele
– bezpieczny trening dla kobiet po porodzie oraz operacjach uroginekologicznych w każdym wieku

– nauka zawiadywania swoimi mięśniami intymnymi
– rozwiązanie wielu problemów uroginekologicznych w tym nietrzymanie moczu

 
Postawa ciała jest ściśle związana z miednicą. Aby stworzyć solidny fundament, potrzebna jest synchronizacja pracy wielu grup mięśniowych. Świadoma praca mięśni głębokich oraz obszaru dna miednicy działa stymulująco, wręcz orgazmicznie, a mięśnie dna miednicy odgrywają kluczową rolę w powstawaniu doznań seksualnych. Warto jest zadbać o ich siłę, ponieważ im są mocniejsze, tym pozytywniej działają nie tylko na udane współżycie seksualne, ale codzienną jakość życia.
 
Twórczyniami pilatesu orgazmicznego są Monika Krawczyk i Karolina Kucharczyk. W stworzonej przez siebie metodzie przekazują wiele lat pracy instruktorskiej, medycznej i terapeutycznej. Obie pracując z kobietami: Monika, lecząc w gabinecie i Karolina, prowadząc trening specjalistyczny, w tym pilates i jogę, doświadczyły wielu sytuacji w których kobiety zgłaszały się do nich z różnymi problemami uroginekologicznymi. Warsztat powstał z głębokiej potrzeby stworzenia miejsca gdzie kobiety mogą otrzymać holistyczną wiedzę na najbardziej intymne i zdrowotne problemy natury kobiecej. Każda z kobiet, w ramach prowadzonych przez Monikę i Karolinę warsztatów, może liczyć na interdyscyplinarne i indywidualne podejście do jej potrzeb i problemów.

Profil autora

Karolina Kucharczyk
Karolina Kucharczyk
Karolina Kucharczyk - nauczyciel YOGI oraz PILATES, pedagog, projektanka ubioru, właścicielka marki modowej BACKtoFRONT.
więcej

kursy PRZEPISY

kursy KURSY

[products columns="3" orderby=”date”]